четверг, 22 февраля 2018 г.

Проводи зими та зустріч весни зі смачними млинцями!

Весело та цікаво відсвяткували Масницю у селищі Попільня. Працівники Центру культури і дозвілля розважали присутніх гарними піснями та театралізованим дійством, а бібліотекарі Попільнянської ЦБС інтелектуально та "гастрономічно" -  напекли різноманітних млинців, пирогів, наварили вареників, узвару, організували самовар з гарячим чаєм та медом. Народу зібралось чимало, кожен смакував що йому до вподоби. Та не тільки "хлібом єдиним" живуть наші попільнянці. Дти та дорослі із задоволення приймали участь у літературних вікторинах, відгадували не легкі загадки, гралися в ігри "Сонечко", "Вареникоїди", "Сильні духом", "Як не з"їм, то понадкушую", "Чорта тягнути", "Півники-розбишаки", активно крутили барабан народознавчого лото, записували свої бажання на дерево мрій. Найзавзятіші гравці та інтелектуали отримали призи. В рамках заходу було оголошено про старт акції "Кинь мишку - візьми книжку!". Інформація про акцію міститься у Положенні, яке розповсюджене по бібліотеках, громадських місцях  та інтернет-ресурсі.


ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор Попільнянської ЦБС
В.Г.Можарівська
«14» лютого 2018 року

 Бібліотечна акція «Кинь мишку – візьми книжку!»


І. Загальні положення

         КУ «Попільнянська ЦБС» Попільнянської селищної ради вважає за потрібне організувати та провести бібліотечну акцію «Кинь мишку – візьми книжку!» серед читачів Попільнянської  центральної  бібліотеки для дорослих  та  центральної бібліотеки для дітей.

ІІ. Мета акції

-         Залучити нових читачів до бібліотеки;
-         Стимулювати читання молоді та дітей;
-         Підвищити авторитет книги;
-         Покращити імідж бібліотеки;
-         Сприяти активному читанню населення селища;
-         Популяризувати  читання.

ІІІ.  Керівництво Акцією

-          Загальне керівництво здійснює КУ «Попільнянська ЦБС» Попільнянської селищної ради.
-          Координаційні і методичні заходи щодо проведення Акції здійснює центральна бібліотека для дорослих та центральна бібліотека для дітей.

ІV. Термін проведення
-          Акція проводиться з 19 лютого  по  19 березня 2018 року.

V. Популяризація Акції
-          розробити інформаційно-рекламну продукцію, 
      розповсюдити її з використанням усіх наявних можливостей,         
      поширювати інформацію про Акцію в мережі Інтернет.

VІ. Підведення підсумків
-         Провести підведення підсумків акції 02 квітня 2018 року та провести розіграш  подарунку серед читачів, які записалися в бібліотеку в період з 19 лютого по 19 березня 2018 року.

Комментариев нет:

Отправить комментарий