вторник, 14 ноября 2017 г.

Семінар-практикум "Публічна бібліотека як краєзнавчий інформаційний центр"

  8 листопада для бібліотекарів територіальних громад Попільнянського району працівники Попільнянської центральної бібліотеки провели семінар-практикум "Публічна бібліотека як краєзнавчий інформаційний центр". З вступним вітальним словом до присутніх звернулась директор ЦБС Можарівська В.Г. наголосивши, що бібліотечна галузь на сучасному етапі розвитку суспільства потребує інноваційного бачення та глобальної трансформації діяльностіі,  являючись важливим осередком розвитку та підтримки місцевих громад. 
   Про цікаве краєзнавство району «Пам’ятка архітектури початку ХІХ століття: Романівський млин»  розповіла Панчук Лариса Андріївна, науковий співробітник музею Максима Рильського в Романівці.
 Презентацію на тему "Робота піар-клубів бібліотек в умовах децентралізації" провела Людмила Пилипчук, завідуюча ЦДБ.
 З презентацією на тему "Сучасна сільська книгозбірня – інформаційно-краєзнавчий осередок громади"  виступила Олена Ковбаса, завідуюча організаційно-методичним відділом ЦБ.
 Наступною темою семінару-практикуму була "Презентація роботи Попільнянської с/бібліотеки як центру відродження та збереження народної культури", де завідуюча бібліотекою Л.І.Дзіневська розповіла про роботу свого закладу, а в креатив-майстерні провела майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки. Завершився семінар професійним діалогом «Краєзнавча робота бібліотек: ідеї, майстерність, пошук».
Комментариев нет:

Отправить комментарий