четверг, 8 декабря 2016 г.

Зустріч-інтерв'ю у Попільнянській гімназії №1

В рамаках Всеукраїнського тижня права працівники Попільнянської центральної районної бібліотеки провели зустріч-інтерв'ю "Подорож у світ юридичних професій". На профорієнтаційний захід були запрошені учні 9-их та 11-их класів, які мали змогу послухати цікаві та змістовні розповіді фахівців у галузі юриспруденції. 
Перед учнями виступили шановані у селищі люди, які обрали для себе професію юриста: дільничий офіцер поліції М.В.Стефанович, адвокат Л.С.Чопівська, помічник судді О.П.Остапчук, начальник відділу реєстрації актів цивільного стану О.П.Магась, завідувач Попільнянського районного сектору державної міграційної служби А.О.Жарук та провідний спеціаліст сектору з питань правової роботи апарату Попільнянської РДА О.О.Сиропятова.
Майбутні випускники уважно слухали гостей, задавали питання, що їх цікавили, добре розуміючи, що скоро отримають атестат, і доведеться приймати рішення щодо свого майбутнього. На завершення заходу бібліотекарі закликали учнів до постійного прагнення вчитись та багато читати, а також звернули увагу присутніх на книжкову виставку "Світ юридичних професій".

Комментариев нет:

Отправить комментарий