воскресенье, 10 апреля 2016 г.

"Книгоманія - 2016".

"Арка слави".
Нещодавно, в Попільнянській районній бібліотеці для дітей відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія - 2016", в якому змагалися 16 найкращих читачів району.
"Хай слово тут лине,
І сміх хай лунає,
У кожного радісна 
Усмішка сяє!", - такими щирими, доброзичливими були театралізовані побажання всім присутнім від літературних героїв, що завітали на конкурс для створення творчої, невимушеної атмосфери, аби налаштувати юних конкурсантів на святковий настрій, позбавивши зайвих хвилювань. 
І це їм вдалося, адже всі діти успішно справлялися із завданнями кожного туру -  творчо представляли себе, декламували поезію Лесі Українки, відповідали на питання літературної вікторини по життєвому і творчому шляху поетеси, розгадували кросворди на знання творів позашкільної програми, представляли рейтинговий список книжок "Моя золота полиця" та кращий читацький щоденник.

Мабуть для компетентного журі було не легко визначити переможця, тому що кожен учасник був неповторним, сумлінним та начитаним. Але переможцем має стати лише один учасник конкурсу. За кількістю набраних балів перемогу здобула учениця 6-в класу Попільнянської гімназії №1 Анастасія Сенюшкович.

Анастасія Сенюшкович, переможець.
 P.S. Конкурс відбувся в рамках відзначення 145-річчя від дня народження видатної української письменниці, поетеси Лесі Українки. 
    Щирі слова подяки висловлюємо приватним підприємцям родини Надводнюків магазину "Океан", особливо Світлані Володимирівні, за благодійну фінансову допомогу у придбанні подарунків та солодощів для дітей. Всі учасники конкурсу отримали гарні подарунки та були запрошені до дружнього спілкування за чайною церемонією. 
  

Комментариев нет:

Отправить комментарий