воскресенье, 15 сентября 2013 г.

День дитячого садка в бібліотеці

"Книжкове царство - мудре государство".

Саме в таке імпровізоване царство потрапили діти старшої групи дитячого садочку "Берізка" в День дитячого садка в Попільнянській районній бібліотеці для дітей. Їх гостинно зустріли бібліотекарі, які з'явилися перед дітьми  в образі казкових гідів під звучання "Бібліотечної пісні".
Всім відома народна поговірка "Як корабель назвеш, так він і попливе". Тому дуже важливо було для бібліотекарів, щоб перші враження майбутніх маленьких читачів  від знайомства з бібліотекою запам'яталися назавжди, зініціювали в них бажання відвідувати наш заклад якомога частіше завдяки своїм батькам, старшим братикам чи сестричкам, аж поки не підростуть до самостійного походу в бібліотеку. А тому, щоб зацікавити малечу бібліотекою, казкові гіди розповіли їм казку про хлопчика Іванка. Він був дуже допливим і про все розпитував у свого татка, який завжди давав відповіді на запитання сина. Одного разу тато повів Іванка до царства чарівників, яке називалося "Книжкове царство - мудре государство". В ньому жили мудрі чарівники-книги, які і давали відповіді на всі Іванкові "чому?". Так Іванко вперше познайомився з бібліотекою, ставши її читачем. Казкові гіди розповіли дітям, щоб стати читачами бібліотеки, як і Іванко, потрібно засвоїти правила поводження з книгою. Діти уважно прослухали їх, а щоб краще зрозуміти та запам'ятати правила, подивились розвиваючий мультфільм "Книжки мы не будем обижать". Мультфільм так сподобався дітям, що вони виявили бажання подивитись його тричі.


Та на цьому знайомство з бібліотекою не скінчилося. До дітей несподівано завітали казкові імпровізовані персонажі Марійка та Василько. Вони розповідали цікаві історії про бібліотеку, книги, весело спілкувалися з дітьми, загадували їм загадки. А на прощання запропонували своїм маленьким друзям подивитись надзвичайно цікавий та повчальний мультфільм про хлопчика Каю.

     
В кінці зустрічі бібліотекарі провели підсумкову бесіду з дошкільнятами, провели музичну гру "Подоляночка" та видали дітям книги. Отже, наших читачів побільшало, а це означає, що День дитячого садка в бібліотеці пройшов навідмінно.
2 комментария:

  1. Красивый праздник для деток, молодцы! Приятно знать, что библиотекари так умело и интересно заинтересовывают детей в чтении книг

    ОтветитьУдалить
  2. Спасибо большое за приятные слова поддержки в нашем библиотечном деле и за чтение блога.

    ОтветитьУдалить