воскресенье, 28 октября 2012 г.

Виховуємо людину і громадянина

Книжкова виставка
Дитяча районна бібліотека для дітей разом із районною бібліотекою для дорослих провели відкритий урок права "Правопорушення підлітків і відповідальність". На захід були запрошені учні 7-8 класів Попільнянської гімназії №1. Мета уроку - інформування старшокласників про їхні права, обов'язки, а в разі правопорушень, відповідальність перед законом. Бібліотекарі розповіли учням, як надзвичайно  важливо вміти спілкуватися з іншими людьми,  дотримуватись соціальних норм - визнаних правил поведінки. Чим дорослішою стає людина, тим більшою є кількість норм, яких вона повинна дотримуватись. Та коли порушуються правила поведінки, етикет спілкування, створюються конфліктні ситуації  виникає правопорушення. Що стоїть за цим, яка міра відповідальності чекає на кожного, хто здійснив правопорушення? На ці та інші запитання дав відповідь головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Смірнов Олексій Павлович. 
Смірнов О.П.
Цікавим та повчальним виявився  відеофільм, що  на реальних подіях застеріг дітей, які наслідки очікують на неповнолітніх правопорушників.  А на завершення   уроку  діти  послухали правила, які допоможуть їм у подальшому житті уникати конфліктних ситуацій або мудро виходити з них.  переглянули літературу з книжкової виставки "Життя прекрасне - не згуби його" та тематичні папки  з морально-правового виховання підлітків "Вся правда про шкідливі звички", "З підлітками про серйозне", "Заглянь у Всесвіт Права", "Громадянське виховання учнів", "Шкідливим звичкам - ні!"
Актовий зал ПГ№14 комментария:

 1. Такі заходи дійсно необхідні.Підлітки повинні знати, що деякі їхні вчинки можуть бути небезпечними та протизаконними і за них прийдеться відповідати. Як то кажуть:попереджений - значить озброєний.

  ОтветитьУдалить
 2. Дякую, що прочитали нашу публікацію. Ви праві - попереджений, значить озброєний.

  ОтветитьУдалить
 3. Ответы
  1. Дякуємо!Такі заходи дійсно надзвичайно корисні та необхідні.

   Удалить